Sunon CF4113LBL-1000U-AB9 ventilator
Artikelnummer:
CF4113LBL-1000U-AB9
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 64,3 CFM (1,80m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$23,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CF4113LBL-1000U-AB9 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 64,3 CFM (1,80m³/min) |
| Lawaai: | 31,4 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.80W |
| RPM: | 2100 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CF |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,170 in H2O (42,3 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, elektronische commutatie, rotorbeveiliging met vergrendeling |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -13 ~ 158°F (-25 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 100-240VEC 120X38MM IP55 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 64,3 CFM (1,80m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.250A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
31,4 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon CF4113LBL-1000U-AB9 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.