Sunon CF2207LBL-000U-HB9 ventilator
Artikelnummer:
CF2207LBL-000U-HB9
Buisasventilator 220 ~ 240VAC Rond - 250mm Dia Bal 186,0 ~ 278,8 CFM (5,21 ~ 7,81m³/min)
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CF2207LBL-000U-HB9 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 220 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 186,0 ~ 278,8 CFM (5,21 ~ 7,81 m³/min) |
| Lawaai: | 29,9/41,2dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.20W, 6.60W |
| RPM: | 950/1400 RPM |
| Breedte: | 77,40 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CF |
| Afmetingen: | Rond - 250mm Dia |
| Statische druk: | 0,160/0,300 in H2O (39,8/74,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Dubbele snelheid, elektronische schakeling (EC), thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP55 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 122°F (-40 ~ 50°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 250X77,4MM 220~240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator 220 ~ 240VAC Rond - 250mm Dia Bal 186,0 ~ 278,8 CFM (5,21 ~ 7,81m³/min) |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.038/0.070A |
| Spanningsbereik: | 180 ~ 250 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
29,9/41,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon CF2207LBL-000U-HB9 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.