Sunon CF2092HVL-1000U-999 ventilator
Artikelnummer:
CF2092HVL-1000U-999
Vierkante ventilator Tubeaxial 200 ~ 240VAC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 53,9 CFM (1,51m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CF2092HVL-1000U-999 |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 200 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 53,9 CFM (1,51m³/min) |
| Lawaai: | 32,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.20W |
| RPM: | 4200 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CF |
| Afmetingen: | Vierkant - 92mm L x 92mm H |
| Statische druk: | 0,140 in H2O (34,9 Pa) |
| Type lager: | Dampdragend™ |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cURus, TUV, UKCA |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 92X25MM 220/240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 200 ~ 240VAC - 92mm L x 92mm H Vapo-Bearing™ 53,9 CFM (1,51m³/min) 2 draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.264A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon CF2092HVL-1000U-999 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.