Dezelfde Sky CBM-A232S-225-481 ventilator
Artikelnummer:
CBM-A232S-225-481
Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 119.3mm L x 119mm H Ball 23.1 CFM (0.647m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-A232S-225-481 |
| Lawaai: | 48,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 23,1 CFM (0,647m³/min) |
| Vermogen (watt): | 8.64 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Vierkant/rond - 119,3 mm L x 119 mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,940 in H2O (234,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-120S |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.360A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 119.3mm L x 119mm H Ball 23.1 CFM (0.647m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-A232S-225-481 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.