Dezelfde Sky CBM-A232B-125-482 ventilator
Artikelnummer:
CBM-A232B-125-482
Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 119,3mm L x 119mm H Bal 23,1 CFM (0,647m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-A232B-125-482 |
| Lawaai: | 48,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 23,1 CFM (0,647m³/min) |
| Vermogen (watt): | 6.84 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Vierkant/rond - 119,3 mm L x 119 mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,940 in H2O (234,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-120B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.580A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 119,3mm L x 119mm H Bal 23,1 CFM (0,647m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
48,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-A232B-125-482 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.