Same Sky CBM-979433B-230-507 ventilator
Artikelnummer:
CBM-979433B-230-507
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 20.5 CFM (0.574m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-979433B-230-507 |
| Lawaai: | 50,7 dB(A) |
| Luchtstroom: | 20,5 CFM (0,574m³/min) |
| Vermogen (watt): | 8.4 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,68 mm lang x 94,18 mm hoog |
| Breedte: | 32,70 mm |
| Statische druk: | 0,660 in H2O (164,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-97B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.350A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 20.5 CFM (0.574m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
50,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-979433B-230-507 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.