Dezelfde Sky CBM-979433B-135-540-20 ventilator
Artikelnummer:
CBM-979433B-135-540-20
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 23.9 CFM (0.669m³/min) 3 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$10,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-979433B-135-540-20 |
| Lawaai: | 54,1 dB(A) |
| Luchtstroom: | 23,9 CFM (0,669m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10.32 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,68 mm lang x 94,18 mm hoog |
| Breedte: | 32,70 mm |
| Statische druk: | 0,900 in H2O (224,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-97B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.860A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 23.9 CFM (0.669m³/min) 3 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-979433B-135-540-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.