Same Sky CBM-979433B-125-467-22 ventilator
Artikelnummer:
CBM-979433B-125-467-22
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 17.1 CFM (0.479m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$9,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-979433B-125-467-22 |
| Lawaai: | 46,8 dB(A) |
| Luchtstroom: | 17,1 CFM (0,479m³/min) |
| Vermogen (watt): | 4.68 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 2500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 97,68 mm lang x 94,18 mm hoog |
| Breedte: | 32,70 mm |
| Statische druk: | 0,460 in H2O (114,6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-97B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.390A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 97.68mm L x 94.18mm H Ball 17.1 CFM (0.479m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
46,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-979433B-125-467-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.