Dezelfde Sky CBM-7525B-235-416-22 ventilator
Artikelnummer:
CBM-7525B-235-416-22
Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 75.8mm L x 75.7mm H Ball 10.2 CFM (0.286m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-7525B-235-416-22 |
| Lawaai: | 41,6 dB(A) |
| Luchtstroom: | 10,2 CFM (0,286m³/min) |
| Vermogen (watt): | 3.36 W |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| RPM: | 3500 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 75,8 mm lang x 75,7 mm hoog |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 0,550 in H2O (137,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-75B-2 |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 24VDC Rectangular/Rounded – 75.8mm L x 75.7mm H Ball 10.2 CFM (0.286m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
41,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-7525B-235-416-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.