Dezelfde Sky CBM-7525B-235-416-20 ventilator
Artikelnummer:
CBM-7525B-235-416-20
Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 75,8 mm L x 75,7 mm H Bal 10,2 CFM (0,286 m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-7525B-235-416-20 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 10,2 CFM (0,286m³/min) |
| Lawaai: | 41,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.36 W |
| RPM: | 3500 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | CBM-75B-2 |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 75,8 mm lang x 75,7 mm hoog |
| Statische druk: | 0,550 in H2O (137,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR, 75,2 X 74,2 X 25 MM, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC rechthoekig/rond - 75,8 mm L x 75,7 mm H Bal 10,2 CFM (0,286 m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.140A |
| Spanningsbereik: | 21,6 ~ 26,4 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
41,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-7525B-235-416-20 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.