CUI, Inc. CBM-6015V-150 fan
Artikelnummer:
CBM-6015V-150
Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 60mm L x 60mm H omniCOOL™ magnetische huls 5,7 CFM (0,160m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-6015V-150 |
| Lawaai: | 40,2dB(A) |
| Luchtstroom: | 5,7 CFM (0,160m³/min) |
| Vermogen (watt): | 1.25 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | CUI, Inc. |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 60mm L x 60mm H |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Statische druk: | 0,440 in H2O (109,6 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Automatisch herstarten |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 0,079 lb (35,83 g) |
| Serie: | CBM-60V |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.104A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 60mm L x 60mm H omniCOOL™ magnetische huls 5,7 CFM (0,160m³/min) 2 draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
40,2dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “CUI, Inc. CBM-6015V-150 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.