Same Sky CBM-5020C-150-320-22 ventilator
Artikelnummer:
CBM-5020C-150-320-22
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 49,8 mm L x 49,2 mm H omniCOOL™ magnetische huls 5,1 CFM (0,143 m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-5020C-150-320-22 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 5,1 CFM (0,143m³/min) |
| Lawaai: | 32,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.04 W |
| RPM: | 5000 OMW/MIN |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | CBM-50C |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 49,8 mm lang x 49,2 mm hoog |
| Statische druk: | 0,440 in H2O (109,6 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR, 49,2 X 49,8 X 20 MM, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 49,8 mm L x 49,2 mm H omniCOOL™ magnetische huls 5,1 CFM (0,143 m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.170A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-5020C-150-320-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.