Dezelfde Sky CBM-5015CF-145-348 ventilator
Artikelnummer:
CBM-5015CF-145-348
Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 51,6mm L x 51,2mm H omniCOOL™ magnetische huls 2,9 CFM (0,081m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-5015CF-145-348 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 2,9 CFM (0,081m³/min) |
| Lawaai: | 34,8 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.44 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | CBM-50CF |
| Afmetingen: | Rechthoekig/rond - 51,6 mm lang x 51,2 mm hoog |
| Statische druk: | 0,450 in H2O (112,1 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR, 51,7 X 51,25 X 14,9 M |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC Rechthoekig/rond - 51,6mm L x 51,2mm H omniCOOL™ magnetische huls 2,9 CFM (0,081m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
34,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-5015CF-145-348 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.