Dezelfde Sky CBM-4010B-140-178-22 ventilator
Artikelnummer:
CBM-4010B-140-178-22
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 39,5mm L x 39,5mm H Bal 1,2 CFM (0,034m³/min) 4 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-4010B-140-178-22 |
| Lawaai: | 17,8 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1,2 CFM (0,034m³/min) |
| Vermogen (watt): | 960 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 4000 TPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | Same Sky |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 39,5mm L x 39,5mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,070 in H2O (17,4 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | – |
| Serie: | CBM-40B |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 39,5mm L x 39,5mm H Bal 1,2 CFM (0,034m³/min) 4 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
17,8 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-4010B-140-178-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.