Dezelfde Sky CBM-3507CF-085-295 ventilator
Artikelnummer:
CBM-3507CF-085-295
Ventilatorblazer 5VDC vierkant/rond - 35mm L x 35mm H omniCOOL™ magnetische huls 1,1 CFM (0,031m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-3507CF-085-295 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,1 CFM (0,031m³/min) |
| Lawaai: | 29,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.9 W |
| RPM: | 8500 TPM |
| Breedte: | 7,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | CBM-35CF |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 35mm L x 35mm H |
| Statische druk: | 0,500 in H2O (124,5 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR, VIERKANT 35 MM, 10 MM, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC vierkant/rond - 35mm L x 35mm H omniCOOL™ magnetische huls 1,1 CFM (0,031m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.380A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
29,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-3507CF-085-295 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.