Same Sky CBM-3507CF-055-183-22 ventilator
Artikelnummer:
CBM-3507CF-055-183-22
Ventilatorblazer 5VDC vierkant/rond - 35mm L x 35mm H omniCOOL™ magnetische huls 0,700 CFM (0,020m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CBM-3507CF-055-183-22 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 0,700 CFM (0,020m³/min) |
| Lawaai: | 18,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 400 mW |
| RPM: | 5500 TPM |
| Breedte: | 7,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | CBM-35CF |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 35mm L x 35mm H |
| Statische druk: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Type lager: | omniCOOL™ magnetische hoes |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | GELIJKSTROOMVENTILATOR, VIERKANT 35 MM, 10 MM, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 5VDC vierkant/rond - 35mm L x 35mm H omniCOOL™ magnetische huls 0,700 CFM (0,020m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.080A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 40000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CBM-3507CF-055-183-22 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.