Dezelfde Sky CAF-A238S-226-400 ventilator
Artikelnummer:
CAF-A238S-226-400
Ventilator Tubeaxial 220VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Koker 88,2 CFM (2,47m³/min) 2 Draaddraden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | CAF-A238S-226-400 |
| Fabrikant: | Same Sky (voorheen CUI-apparaten) |
| Spanning - Nominaal: | 220VAC |
| Luchtstroom: | 88,2 CFM (2,47m³/min) |
| Lawaai: | 44,3dB(A) |
| Vermogen (watt): | 12.70W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 38,50 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | CAF-A2S |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H |
| Statische druk: | 0,280 in H2O (69,7 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AC VENTILATOR, 120 X 120 X 38 MM, 220 ~ |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 220VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Koker 88,2 CFM (2,47m³/min) 2 Draaddraden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.120A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
44,3dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Same Sky CAF-A238S-226-400 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.