YS TECH BW09733012BH-5 ventilator
Artikelnummer:
BW09733012BH-5
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 97mm L x 97mm H Bal 32,4 CFM (0,907m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BW09733012BH-5 |
| Fabrikant: | YS Tech Verenigde Staten |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 32,4 CFM (0,907m³/min) |
| Lawaai: | 48,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 8.88 W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 33,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | BW09733 |
| Afmetingen: | Vierkant/rond - 97mm L x 97mm H |
| Statische druk: | 1,106 in H2O (275,5 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | 97X33MM 12V KOGEL 3300RPM W/TACH, |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 97mm L x 97mm H Bal 32,4 CFM (0,907m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.740A |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 75000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
48,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “YS TECH BW09733012BH-5 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.