Delta ventilator BFB1248HH-R00
Artikelnummer:
BFB1248HH-R00
Ventilator 48VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 35,3 CFM (0,988m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BFB1248HH-R00 |
| Lawaai: | 54,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 35,3 CFM (0,988m³/min) |
| Vermogen (watt): | 10.56 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2800 TPM |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Fabrikant: | Delta |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 120mm L x 120mm H |
| Breedte: | 32,00mm |
| Statische druk: | 0,984 in H2O (245,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0,508 lb (230,42 g) |
| Serie: | BFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | 28 ~ 56 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator 48VDC vierkant/rond - 120mm L x 120mm H Bal 35,3 CFM (0,988m³/min) 3 Draden |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
54,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta BFB1248HH-R00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.