Delta ventilator BFB04512HD-R00
Artikelnummer:
BFB04512HD-R00
Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 45mm L x 45mm H Bal 4,9 CFM (0,137m³/min) 3 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BFB04512HD-R00 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 4,9 CFM (0,137m³/min) |
| Lawaai: | 24,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.2 W |
| RPM: | 3800 TPM |
| Breedte: | 20,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | BFB |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 45mm L x 45mm H |
| Statische druk: | 0,366 in H2O (91,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Sensor vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 45X20MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 12VDC vierkant/rond - 45mm L x 45mm H Bal 4,9 CFM (0,137m³/min) 3 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.100A |
| Spanningsbereik: | 5 ~ 13,8 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 20000 uur @ 70°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
24,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta BFB04512HD-R00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.