Delta Electronics BFB0312LA-C fan
Artikelnummer:
BFB0312LA-C
Fan Blower 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Ball 1.1 CFM (0.031m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BFB0312LA-C |
| Lawaai: | 24,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1,1 CFM (0,031m³/min) |
| Vermogen (watt): | 480 mW |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 5500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Breedte: | 10,00 mm |
| Statische druk: | 0,144 in H2O (35,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Gewicht: | 0,023 lb (10,43 g) |
| Serie: | BFB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.040A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 30000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Ball 1.1 CFM (0.031m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
24,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta Electronics BFB0312LA-C fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.