COMAIR ROTRON BD24B3 Ventilator
Artikelnummer:
BD24B3
Comair Rotron BD24B3 24V 480mA 11.5W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$16,44
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Comair Rotron |
| Model: | BD24B3 |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 3100 |
| Type: | Blower |
| Actueel: | 480 mA |
| Vermogen: | 11.5W |
| Lawaai: | 51,2 dBA |
| Luchtstroom: | 26,0 CFM (0,736 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 120 mm x 120 mm x 30 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,870 in H2O (216,7 Pa) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
51,2 dBA |
| Luchtstroom |
26,0 CFM (0,736 m?/min) |
| Stroom |
11.5W |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
3100 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “COMAIR ROTRON BD24B3 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.