Delta BCB1012EH ventilator
Artikelnummer:
BCB1012EH
Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 80mm L x 75mm H Ball 25.8 CFM (0.722m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$17,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | BCB1012EH |
| Lawaai: | 63,9 dB(A) |
| Luchtstroom: | 25,8 CFM (0,722m³/min) |
| Vermogen (watt): | 15.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 6700 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Delta |
| Afmetingen: | Rechthoekig/Rond - 80mm L x 75mm H |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Statische druk: | 2.038 in H2O (507.6 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Blower |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, UL, VDE |
| Gewicht: | 0.391 lb (177.35 g) |
| Serie: | BCB |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 1.30A |
| Spanningsbereik: | 6 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Blower 12VDC Rectangular/Rounded – 80mm L x 75mm H Ball 25.8 CFM (0.722m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta BCB1012EH fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.