Ventilator Mechatronics B7530E24B-BSR
Artikelnummer:
B7530E24B-BSR
Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 76mm L x 76mm H Bal 13,5 CFM (0,378m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | B7530E24B-BSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 24 VDC |
| Luchtstroom: | 13,5 CFM (0,378m³/min) |
| Lawaai: | 45,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 3800 TPM |
| Breedte: | 30,00mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | B7530 |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 76mm L x 76mm H |
| Statische druk: | 0,710 in H2O (176,9 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLAZER 76X30MM 24VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer 24VDC vierkant/rond - 76mm L x 76mm H Bal 13,5 CFM (0,378m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.300A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
45,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics B7530E24B-BSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.