Mechatronics B6025L12B-BSR ventilator
Artikelnummer:
B6025L12B-BSR
Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 60mm L x 60mm H Bal 3,0 CFM (0,084m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | B6025L12B-BSR |
| Fabrikant: | Mechatronica Fan Groep |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 3,0 CFM (0,084m³/min) |
| Lawaai: | 28,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 2800 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Blower |
| Serie: | B6025 |
| Afmetingen: | Vierkant/Rond - 60mm L x 60mm H |
| Statische druk: | 0,320 in H2O (79,7 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | – |
| Beschrijving: | VENTILATOR 60X25MM 12VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Blower 12VDC vierkant/rond - 60mm L x 60mm H Bal 3,0 CFM (0,084m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.240A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Mechatronics B6025L12B-BSR fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.