Delta ventilator AUB0712HH-C
Artikelnummer:
AUB0712HH-C
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 70mm L x 70mm H Mof 36,6 CFM (1,03m³/min) 3 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,62
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AUB0712HH-C |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 36,6 CFM (1,03m³/min) |
| Lawaai: | 40,5 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3 W |
| RPM: | 4500 TPM |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | AUB |
| Afmetingen: | Vierkant - 70mm L x 70mm H |
| Statische druk: | 0,288 in H2O (71,7 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, snelheidssensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 185°F (-10 ~ 85°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIAAL 70X25 12V TACH |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 70mm L x 70mm H Mof 36,6 CFM (1,03m³/min) 3 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.250A |
| Spanningsbereik: | 5 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
40,5 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AUB0712HH-C fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.