Panasonic ASEN90212 ventilator
Artikelnummer:
ASEN90212
Panasonic ASEN90212 115V 0,078/0,1A 12/9W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$75,02
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Panasonic |
| Model: | ASEN90212 |
| Snelheid (RPM): | 3100 TPM |
| Type: | Buizenas |
| Lawaai: | 39,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 35,0 CFM (0,980 m/min) |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Breedte: | 25,00 mm |
| Beschrijving: | AC VENTILATORMOTOR |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Afmetingen: | Vierkant - 92,5mm L x 92,5mm H |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CSA, UL |
| Vermogen (watt): | 10.00W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Huidige waardering: | 0.130A |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panasonic ASEN90212 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.