Panasonic ASEN80217 ventilator
Artikelnummer:
ASEN80217
ASEN80217 Panasonic 240 V AC Axiaal ventilator 80 x 80 x 25mm 40,8m?/min 7,6W
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$145,25
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Panasonic |
| Model: | ASEN80217 |
| Luchtstroom: | 40,8 m/min |
| Breedte: | 80 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Attribuut: | Waarde |
| Afmetingen: | 80 x 80 x 25mm |
| Voedingsspanning: | 240 V wisselstroom |
| AC- of DC-werking: | AC |
| Stroomverbruik: | 7.6W |
| Diepte: | 25 mm |
| Geluidsniveau: | 31 dB(A) |
| Maximale stroom: | 50 mA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Panasonic ASEN80217 Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.