Pelonis AGB304H ventilator
Artikelnummer:
AGB304H
Ventilator Micro Blower 5VDC Vierkant - 30mm L x 30mm H Axiale Groef 1,1 CFM (0,033m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AGB304H |
| Fabrikant: | Pelonis Technologieën |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 1,1 CFM (0,033m³/min) |
| Lawaai: | 32,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 11000 TPM |
| Breedte: | 4,50 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | Air-G |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Statische druk: | 0,484 in H2O (120,4 Pa) |
| Type lager: | Axiale groef |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, automatische herstart, polariteitsbescherming |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP58 - Stofdicht, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR MICR BLOWER 30X4MM 5VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 5VDC Vierkant - 30mm L x 30mm H Axiale Groef 1,1 CFM (0,033m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Pelonis AGB304H fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.