Pelonis AGB2218 ventilator
Artikelnummer:
AGB2218
Fan Micro Blower 5VDC Rectangular/Rounded – 26mm L x 24mm H Axial Groove 0.680 CFM (0.019m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AGB2218 |
| Lawaai: | 29,4 dB(A) |
| Luchtstroom: | 0,680 CFM (0,019m³/min) |
| Vermogen (watt): | – |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| RPM: | 10000 RPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Pelonis |
| Afmetingen: | Rectangular/Rounded – 26mm L x 24mm H |
| Breedte: | 18.00mm |
| Statische druk: | 0,166 in H2O (41,3 Pa) |
| Type lager: | Axiale groef |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, automatische herstart, polariteitsbescherming |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP58 - Stofdicht, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Gewicht: | 0,017 lb (7,71 g) |
| Serie: | Air-G |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Micro Blower 5VDC Rectangular/Rounded – 26mm L x 24mm H Axial Groove 0.680 CFM (0.019m³/min) 2 Wire Leads |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Pelonis AGB2218 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.