Pelonis AGB154 ventilator
Artikelnummer:
AGB154
Ventilator Micro Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Axiale Groef 0,190 CFM (0,005m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$13,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AGB154 |
| Fabrikant: | Pelonis Technologieën |
| Spanning - Nominaal: | 3VDC |
| Luchtstroom: | 0,190 CFM (0,005m³/min) |
| Lawaai: | 18,6 dB(A) |
| Vermogen (watt): | – |
| RPM: | 14500 TPM |
| Breedte: | 4,00 mm |
| Type ventilator: | Micro blazer |
| Serie: | Air-G |
| Afmetingen: | Vierkant - 15mm L x 15mm H |
| Statische druk: | 0,097 in H2O (24,1 Pa) |
| Type lager: | Axiale groef |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor, automatische herstart, polariteitsbescherming |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP58 - Stofdicht, Waterdicht |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE |
| Beschrijving: | VENTILATOR MICR BLOWER 15X4MM 3VDC DRAAD |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Micro Blower 3VDC Vierkant - 15mm L x 15mm H Axiale Groef 0,190 CFM (0,005m³/min) 2 Draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
18,6 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Pelonis AGB154 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.