Delta AFL12AUHE-CGQ6 ventilator
Artikelnummer:
AFL12AUHE-CGQ6
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 93,8 CFM (2,63m³/min) 2 Draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$22,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AFL12AUHE-CGQ6 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 93,8 CFM (2,63m³/min) |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 3.70W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | AFL |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Statische druk: | 0,354 in H2O (88,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen vergrendelde rotor |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP52 |
| Bedrijfstemperatuur: | -40°C ~ 60°C |
| Goedkeuringsinstantie: | ATEX, CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | AXIAAL 120X38MM 110/230VAC IP55 |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 120mm L x 120mm H Bal 93,8 CFM (2,63m³/min) 2 Draden |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFL12AUHE-CGQ6 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.