DELTA AFC2848DW-F00 fan
Artikelnummer:
AFC2848DW-F00
Fan Tubeaxial 48VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 1199.6 CFM (33.59m³/min) 4 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$215,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AFC2848DW-F00 |
| Lawaai: | 70,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 1199,6 CFM (33,59m³/min) |
| Vermogen (watt): | 105.6 W |
| Spanning - Nominaal: | 48 VDC |
| RPM: | 2750 RPM |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Fabrikant: | DELTA |
| Afmetingen: | Vierkant - 280mm L x 280mm H |
| Breedte: | 80,00mm |
| Statische druk: | 0,972 in H2O (242,1 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, TUV, UL |
| Gewicht: | 5.5 lbs (2.5 kg) |
| Serie: | AFC |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 2.20A |
| Spanningsbereik: | 36 ~ 57 VDC |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Metaal |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 48VDC Square – 280mm L x 280mm H Ball 1199.6 CFM (33.59m³/min) 4 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
70,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “DELTA AFC2848DW-F00 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.