Delta AFB1212SHE ventilator
Artikelnummer:
AFB1212SHE
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$20,78
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Lawaai: | 55,5 dBA |
| Snelheid (RPM): | 4100 TPM |
| Luchtstroom: | 190,48 CFM |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Lengte: | 120 mm |
| Breedte: | 38 mm |
| Hoogte: | 120 mm |
| Serie: | AFB |
| Type lager: | Kogel |
| Grootte: | 120 mm |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
| Voedingsspanning: | 12 VDC |
| Type druk: | 17 mmAq |
| Vermogen: | 15 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Huidig type: | DC |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 36 |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
55,5 dBA |
| Luchtstroom |
190,48 CFM |
| Toerental |
4100 TPM |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB1212SHE Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.