Delta AFB1212SH ventilator
Artikelnummer:
AFB1212SH
DELTA AFB1212SH 12V 0.80A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,19
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | AFB1212SH |
| RPM: | 3400 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Breedte: | 25,40 mm |
| Luchtstroom: | 113,1 CFM (3,17m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,430 in H2O (107,1 Pa) |
| Lawaai: | 46,5 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 120X25,4MM 12VDC DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 120mm L x 120mm H |
| Andere namen: | 603-1334 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Vermogen (watt): | 6.36W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 140掳F (-10 ~ 60掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.530A |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB1212SH Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sofasco A12038V1HBT Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$21,65
SKU:
A12038V1HBT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.