Delta AFB0948M Ventilator
Artikelnummer:
AFB0948M
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$12,39
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 30 dBA |
| Spanning:: | 48V |
| Vermogen: | 2.4W |
| Snelheid (RPM): | 2450 |
| Luchtstroom: | 43,79 CFM (1,24 m/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.08A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Lager: | Kogel |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | DELTA |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0948M Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.