Delta AFB0824H ventilator
Artikelnummer:
AFB0824H
Delta Electronics AFB0824H DC Fans 80x80x25.4mm 24V DC Fan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,74
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Delta Elektronica |
| Model: | AFB0824H |
| Snelheid (RPM): | 3000 OMW/MIN |
| Type: | Borstelloze Axiaalventilator |
| Lawaai: | 31 dBA |
| AC/DC: | DC |
| Lengte: | 80 mm |
| Breedte: | 25,4 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Grootte: | 80 mm |
| Serie: | AFB |
| Type lager: | Kogel |
| Voedingsspanning: | 24 VDC |
| Type druk: | 4 mmAq |
| Vermogen: | 1.68 W |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stijl van beëindiging: | Draadkabels |
| Fabrieksverpakking Hoeveelheid: | 135 |
| Productcategorie: | DC-ventilatoren |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0824H Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.