Tubeaxial AFB0712HHB ventilator
Artikelnummer:
AFB0712HHB
AFB0712HHB 7015 12V 0,45A 4-draads Delta stralingsventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$14,09
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Buizenas |
| Model: | AFB0712HHB |
| RPM: | 4300 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Breedte: | 15,00 mm |
| Luchtstroom: | 37,5 CFM (1,05m³/min) |
| Kenmerken: | – |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,210 in H2O (52,3 Pa) |
| Lawaai: | 38,5 dB(A) |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXIAAL 70X70X15MM 12V DRAAD |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Afmetingen: | Vierkant - 70mm L x 70mm H |
| Andere namen: | 603-1930 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Onbeperkt) |
| Type lager: | Kogel |
| Goedkeuringen: | CE, CSA, UL, VDE |
| Spanningsbereik: | 4 ~ 13,8VDC |
| Vermogen (watt): | 3.12W |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158掳F (-10 ~ 70掳C) |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40掳C |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Huidige waardering: | 0.260A |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
38,5 dB(A) |
| Luchtstroom |
37,5 CFM (1,05m³/min) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Tubeaxial AFB0712HHB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.