Delta AFB0705MC-00F0R ventilator
Artikelnummer:
AFB0705MC-00F0R
Buisaxiale ventilator, randloos 5VDC rond - 65,8 mm diameter kogel 22,1 CFM (0,619 m³/min) 4 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AFB0705MC-00F0R |
| Fabrikant: | Delta Elektronica |
| Spanning - Nominaal: | 5 VDC |
| Luchtstroom: | 22,1 CFM (0,619m³/min) |
| Lawaai: | 28,1 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 1.1 W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 13,00 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, Frameless |
| Serie: | AFB - Frameless |
| Afmetingen: | Rond - 65.8mm Dia |
| Statische druk: | 0,093 in H2O (23,2 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Bescherming tegen geblokkeerde rotor, PWM-besturing, snelheidssensor (toerental) |
| Beëindiging: | 4 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 32 ~ 158°F (0 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CURUS, TUV |
| Beschrijving: | VENTILATOR AXL RAND 65,8X13MM 5VDC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisaxiale ventilator, randloos 5VDC rond - 65,8 mm diameter kogel 22,1 CFM (0,619 m³/min) 4 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.220A |
| Spanningsbereik: | 4,5 ~ 5,5 VDC |
| Materiaal - Frame: | – |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | 70000 uur @ 40°C |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
28,1 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0705MC-00F0R fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
Delta BCB1012GJ-01 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$18,78
SKU:
BCB1012GJ-01
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.