Delta AFB0512HB ventilator
Artikelnummer:
AFB0512HB
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,11
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Lawaai: | 32 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 5600 |
| Luchtstroom: | 14,1 CFM (0,399 m?/min) |
| Actueel: | 0.17A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Serie: | AFB |
| Statische druk: | 0,240 in H2O (59,8 Pa) |
| Materiaal lemmet: | Kunststof |
| Materiaal frame: | Kunststof |
| Grootte: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0512HB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.