Delta AFB0424HHB ventilator
Artikelnummer:
AFB0424HHB
DELTA AFB0424HHB 24V 0,13A 2-draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,77
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | DELTA |
| Model: | AFB0424HHB |
| spanning: | 24V |
| Snelheid (RPM): | 8300 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.13A |
| Lawaai: | 32 dBA |
| Luchtstroom: | 11,48 CFM (0,325 m/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Grootte: | 40 mm x 40 mm x 15 mm |
| Lager: | Kogel |
| Vorm: | Vierkant |
| Statische druk: | 0,359 in H2O |
| Materiaal frame: | Kunststof |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
32 dBA |
| Luchtstroom |
11,48 CFM (0,325 m/min) |
| Spanning |
24(V) |
| Toerental |
8300 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Delta AFB0424HHB Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.