ADDA AD0912HS-A76GL ventilator
Artikelnummer:
AD0912HS-A76GL
ADDA AD0912HS-A76GL 12V 0,25A 3W 3WiresFan
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,51
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | Axiaal |
| Model: | AD0912HS-A76GL |
| Vermogen: | 3W |
| Spanning: | 12V |
| Grootte: | 92 mm x 92 mm x 25 mm |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Fabrikant: | ADDA |
| Snelheid (RPM): | 2700 |
| Luchtstroom: | 50 CFM (1,416 m³/min) |
| Lager: | Mouw |
| Serie: | AD9225 |
| Lawaai: | 33,7 dBA |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Spanning |
12(V) |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0912HS-A76GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.