ADDA AD0812MS-A70GL ventilator
Artikelnummer:
AD0812MS-A70GL
ADDA AD0812MS-A70GL 12V 0,15A 1,8W 2draads ventilator
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$8,69
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Model: | AD0812MS-A70GL |
| spanning: | 12V |
| Snelheid (RPM): | 2440 |
| Type: | Axiaal |
| Actueel: | 0.15A |
| Vermogen: | 1.8W |
| Lawaai: | 28,3 dBA |
| Luchtstroom: | 31,4 CFM (0,889 m?/min) |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Lager: | Mouw |
| Serie: | AD8015-7 |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Fabrikant | |
| Geluid |
28,3 dBA |
| Luchtstroom |
31,4 CFM (0,889 m?/min) |
| Stroom |
1.8W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
2440 |
| Origineel |
JA |
| Voorwaarde |
Nieuw |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0812MS-A70GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.