ADDA AD0812HB-A73GL ventilator
Artikelnummer:
AD0812HB-A73GL
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$7,67
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| Merk: | ADDA |
| Lawaai: | 35,2 dBA |
| Spanning:: | 12V |
| Vermogen: | 2.52W |
| Snelheid (RPM): | 3000 |
| Luchtstroom: | 38,648 CFM (1,094 m?/min) |
| Type ventilator: | Axiaal |
| Actueel: | 0.25A |
| AC/DC: | DC-ventilatoren |
| Beëindiging: | 3 draden |
| Lager: | Kogel |
| Serie: | AD8015-7 |
| Materiaal frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Grootte: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Fabrikant: | ADDA |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
35,2 dBA |
| Luchtstroom |
38,648 CFM (1,094 m?/min) |
| Stroom |
2.52W |
| Spanning |
12(V) |
| Toerental |
3000 |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0812HB-A73GL Fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
FLOWMAX A90L-0001-0396 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$46,38
SKU:
A90L-0001-0396
ADDA AD0412HB-C5B ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$11,60
SKU:
AD0412HB-C5B
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.