ADDA AD0412MX-K90(XT1) ventilator
Artikelnummer:
AD0412MX-K90(XT1)
Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Hypro 4,6 CFM (0,129m³/min) 2 draden
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AD0412MX-K90(XT1) |
| Fabrikant: | ADDA USA INC |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| Luchtstroom: | 4,6 CFM (0,129m³/min) |
| Lawaai: | 26,7 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 0.6 W |
| RPM: | 5500 TPM |
| Breedte: | 6,80 mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | AD |
| Afmetingen: | Vierkant - 40mm L x 40mm H |
| Statische druk: | 0,063 in H2O (15,7 Pa) |
| Type lager: | Hypro |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUR, TUV, UR |
| Beschrijving: | DC,40X6,12V,MED,HYPRO |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 12VDC - 40mm L x 40mm H Hypro 4,6 CFM (0,129m³/min) 2 draden |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.050A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Kunststof |
| Materiaal - Lemmet: | Kunststof |
| Levensduur @ Temp: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
26,7 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0412MX-K90(XT1) fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
Sanyo 9WF0424H7D03 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$3,75
SKU:
9WF0424H7D03
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Delta AFB0405VHA ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$6,42
SKU:
AFB0405VHA
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.