ADDA AD0312LX-K70(TX) ventilator
Artikelnummer:
AD0312LX-K70(TX)
Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Hypro 2.4 CFM (0.067m³/min) 2 Wire Leads
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$5,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AD0312LX-K70(TX) |
| Lawaai: | 25,0 dB(A) |
| Luchtstroom: | 2,4 CFM (0,067m³/min) |
| Vermogen (watt): | 0.72 W |
| Spanning - Nominaal: | 12 VDC |
| RPM: | 7500 TPM |
| Beëindiging: | 2 draden |
| Fabrikant: | ADDA |
| Afmetingen: | Vierkant - 30mm L x 30mm H |
| Breedte: | 6,00 mm |
| Statische druk: | 0,080 in H2O (19,9 Pa) |
| Type lager: | Hypro |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Kenmerken: | – |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, cUL, TUV, UL |
| Gewicht: | – |
| Serie: | AD |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.060A |
| Spanningsbereik: | 10,8 ~ 13,2 VDC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Levensduur @ Temp: | 50000 uur @ 25°C |
| Gedetailleerde beschrijving: | Fan Tubeaxial 12VDC Square – 30mm L x 30mm H Hypro 2.4 CFM (0.067m³/min) 2 Wire Leads |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Geluid |
25,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ADDA AD0312LX-K70(TX) fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Costech A17M23SWB MT0 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$40,37
SKU:
A17M23SWB MT0
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12032GA-24N-AA Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$28,45
SKU:
12032GA-24N-AA

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.