ebm-papst ACI4420N ventilator
Artikelnummer:
ACI4420N
Ventilator Tubeaxial 230VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 86,0 CFM (2,41m³/min) 2 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$58,00
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ACI4420N |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 230VAC |
| Luchtstroom: | 86,0 CFM (2,41m³/min) |
| Lawaai: | 36,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 2.80W |
| RPM: | 2700 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Green Tech ACi4400 |
| Afmetingen: | Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische commutatie (EC) |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSAus, cURus |
| Beschrijving: | VENTILATOR 195-265VAC 86CFM 119X38MM |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilator Tubeaxial 230VAC Vierkant - 119,5mm L x 119,5mm H Bal 86,0 CFM (2,41m³/min) 2 Terminals |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 195 ~ 265 VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT), glasvezelversterking |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon, Glasvezel Versterkt |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
36,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst ACI4420N fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
IYPE A290-0241-T071 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$53,51
SKU:
A290-0241-T071
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.