ebm-papst ACI4400HHAU ventilator
Artikelnummer:
ACI4400HHAU
Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 119mm L x 119mm H Bal 103,0 CFM (2,88m³/min) 4 Terminals
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | ACI4400HHAU |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 100 ~ 240 VAC |
| Luchtstroom: | 103,0 CFM (2,88m³/min) |
| Lawaai: | 43,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 4.50W |
| RPM: | 3300 TPM |
| Breedte: | 38,00mm |
| Type ventilator: | Buizenas |
| Serie: | Green Tech ACi4400 |
| Afmetingen: | Vierkant - 119mm L x 119mm H |
| Statische druk: | – |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Elektronische schakeling (EC), vergrendelde rotorsensor, toerentalsensor (toerenteller) |
| Beëindiging: | 4 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP65 - stofdicht, waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 167°F (-40 ~ 75°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CSAus, cURus |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR 119X38MM 100-240VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Vierkante ventilator Tubeaxial 100 ~ 240VAC - 119mm L x 119mm H Bal 103,0 CFM (2,88m³/min) 4 Terminals |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | – |
| Spanningsbereik: | 90 ~ 264VAC |
| Materiaal - Frame: | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Materiaal - Lemmet: | Polyamide (PA), Nylon |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
43,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst ACI4400HHAU fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
ADDA AD0824XB-F79DS ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$14,08
SKU:
AD0824XB-F79DS
A2E200-AF05-15 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$196,70
SKU:
A2E200-AF05-15
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061
NMB 09225VE-24P-CT ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$19,87
SKU:
09225VE-24P-CT
Sanyo 109L0628KJ4H05 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$34,47
SKU:
109L0628KJ4H05
Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.