Sunon ventilator AB1123-HST.GN
Artikelnummer:
AB1123-HST.GN
Ventilatorblazer, radiaal 115VAC vierkant - 120,5mm L x 120,5mm H Koker 22,0 CFM (0,616m³/min) 2 aansluitingen
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$6,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | AB1123-HST.GN |
| Fabrikant: | Sunon-fans |
| Spanning - Nominaal: | 115 VAC |
| Luchtstroom: | 22,0 CFM (0,616m³/min) |
| Lawaai: | 50,0 dB(A) |
| Vermogen (watt): | 18.00W |
| RPM: | 2900 TPM |
| Breedte: | 37,00mm |
| Type ventilator: | Radiaalventilator |
| Serie: | AB |
| Afmetingen: | Vierkant - 120,5mm L x 120,5mm H |
| Statische druk: | 0,460 in H2O (114,6 Pa) |
| Type lager: | Mouw |
| Kenmerken: | – |
| Beëindiging: | 2 aansluitingen |
| Bescherming tegen binnendringen: | – |
| Bedrijfstemperatuur: | – |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CUR, TUV, UL |
| Beschrijving: | VENTILATOR BLWR RAD 120.5X37MM 115VAC |
| Gedetailleerde beschrijving: | Ventilatorblazer, radiaal 115VAC vierkant - 120,5mm L x 120,5mm H Koker 22,0 CFM (0,616m³/min) 2 aansluitingen |
| Deelstatus: | Actief |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 0.210A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | – |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
50,0 dB(A) |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “Sunon AB1123-HST.GN fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB BM4515-04W-B30 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$9,00
SKU:
BM4515-04W-B30
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
Sanyo 109P0812H704 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$12,45
SKU:
109P0812H704
ADDA AG06012UB257102 ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$5,87
SKU:
AG06012UB257102

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.