ebm-papst A6D800-AE05-03 ventilator
Artikelnummer:
A6D800-AE05-03
Buisasventilator, 3 Fase 277/480VAC Rond - 780mm Dia Bal 8581,7 CFM (240,29m³/min) Aansluitblok
Neem contact met ons op voor bulkprijs
$1.193,66
-
Standaard levering
Traceerbare standaardverzending
6-12 dagen
-
DHL koeriersdienst
3-6 dagen
-
120 dagen garantie en geld terug garantie
Betaalmethoden:
Beschrijving
| MPN: | A6D800-AE05-03 |
| Fabrikant: | ebm-papst Inc. |
| Spanning - Nominaal: | 277/480VAC |
| Luchtstroom: | 8581,7 CFM (240,29m³/min) |
| Lawaai: | – |
| Vermogen (watt): | 2180W |
| RPM: | 1080 RPM |
| Breedte: | 275,0 mm |
| Type ventilator: | Buizenas, 3 Fasen |
| Serie: | A6D800 |
| Afmetingen: | Rond - 780mm Dia |
| Statische druk: | 0,514 in H2O (128,0 Pa) |
| Type lager: | Kogel |
| Kenmerken: | Thermische overbelastingsbeveiliging (TOP) |
| Beëindiging: | Aansluitblok |
| Bescherming tegen binnendringen: | IP54 - Stofdicht, Waterbestendig |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C) |
| Goedkeuringsinstantie: | CE, CSA, EAC, UL |
| Beschrijving: | AXIALE VENTILATOR |
| Gedetailleerde beschrijving: | Buisasventilator, 3 Fase 277/480VAC Rond - 780mm Dia Bal 8581,7 CFM (240,29m³/min) Aansluitblok |
| Deelstatus: | Verouderd |
| Stroomclassificatie (Ampère): | 6.60A |
| Spanningsbereik: | – |
| Materiaal - Frame: | Aluminium |
| Materiaal - Lemmet: | Aluminium |
Specificatie
Overzicht
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| MPN | |
| Beëindiging | |
| Geluid |
10,7 dBA |
| Luchtstroom | |
| Vermogen (Watt) | |
| Spanning - Nominaal | |
| RPM | |
| Fabrikant |
Neem contact met ons op
Beoordelingen van klanten
Gewaardeerd 0 uit 5
0 reviews
Gewaardeerd 5 uit 5
0
Gewaardeerd 4 uit 5
0
Gewaardeerd 3 uit 5
0
Gewaardeerd 2 uit 5
0
Gewaardeerd 1 uit 5
0
Wees de eerste om “ebm-papst A6D800-AE05-03 fan” te beoordelen Reactie annuleren
Verwante producten
NMB-MAT 12038VA-24N-FB Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$26,30
SKU:
12038VA-24N-FB
ETRI 125LG2282010 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$64,78
SKU:
125LG2282010
ADDA AD1212UB-A31GL ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$25,72
SKU:
AD1212UB-A31GL
NMB 4712KL-05W-B40-PQ1 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$20,54
SKU:
4712KL-05W-B40-PQ1
EBM-PAPST A2D210-AB10-05 Ventilator
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$335,17
SKU:
A2D210-AB10-05
Sanyo 9G1212P1G061 fan
Gewaardeerd 0 uit 5
In stock
$22,31
SKU:
9G1212P1G061

Beoordelingen
Clear filtersEr zijn nog geen beoordelingen.